Výsledky družstev

 

Družstva
2012/2013

Datum

Soutěž

Místo

Kategor.

Družstev

Umístění

Čas PÚ

Štaf.
dvoj.

4x(60)

100m

Štaf. CTIF
400m

ZPV

OLM

30.11.2013 Drnovský dráček Drnovice Starší 15 4
      Mladší 15 11
23.11.2013 Mikulášská soutěž Doubravice Starší 23 11
      Mladší 28 4
12.10.2013 Podzimní kolo hry Plamen Vavřinec Starší 31 2 59,34 (1) +7tr. (3)
      Mladší 32 2 88,75 (3) +12tr. (3)
5.10.2013 Okrsková ZPV Sloup Starší (A) 5 1 66,00 (1) +6tr. (1)
      Starší (B) 5 3

97,25 (5)

+20tr. (3)
      Mladší 5 1 119,53 (3) +21tr. (1)
21.9.2013 ZPV Sebranice Sebranice Starší 14 6 +8tr. (6)
      Mladší 18 9 +13tr. (9)  –
15.9.2013 Pohár SDH Jabloňany Jabloňany Starší 14 5 56,49 (7) +10tr. (4)
7.9.2013 Pohár SDH Borotín Borotín Starší 9 6 18,45 (6)
7.9.2013 Pohár SDH Habrůvka Habrůvka Starší  8 4 16,50 (4) 49,10 (3)
1.9.2013 Pohár SDH Těchov Těchov Starší 13 3 17,33 (5) 54,63 (2)

31.8.2013

Pohár SDH Šošůvka

Šošůvka

Starší

14 8

70,85 (12)

59,71 (5)

29.6.2013

Pohár SDH Bukovina

Bukovina

Starší

12 5

63,23 (6)

52,81 (5)

22.6.2013

Pohár SDH Senetářov (noční)

Senetářov

Starší

 24 16  24,53 (16) 

     

Mladší

 18 12  28,68 (12) 

22.6.2013

Pohár SDH Ostrov

Ostrov

Starší

10

6

19,18 (3)

90,86+10 (9)

     

Mladší

13

4

22,40 (3)

111,13+10 (6)

16.6.2013

Pohár SDH Rájec

Rájec

Starší

14

10

22,74 (10)

67,00 (7)

     

Mladší

16

8

24,36 (7)

89,00 (9)

8.6.2013

Pohár SDH Sudice

Sudice

Starší

11

5

18,26 (5) 

95,18 (7)

     

Mladší

11

9

31,13 (8)

125,24 (9)

18.5.2013

Plamen – okresní kolo

Ráječko

Starší

34

8

N (21)

71,00 (8)

52,66 (6)

98,76 (12)

(16)

     

Mladší

37 13 25,10 (8) 90,00 (7) 82,64 (16) 158,72 (19) (14)

4.5.2013

Okrsková soutěž

Petrovice

Starší

7

7

N

     

Mladší

4

5

22,64 (4)

     

Muži do 35

11

5

 –

     

Muži nad 35

6

3

 –

     

Ženy

3

3

 –

1.12.2012

Mikulášská soutěž

Doubravice

Starší

26

12

11

     

Mladší

31

6

13

6.10.2012

Podzimní kolo hry Plamen

Ostrov u Macochy

Starší

34

10

71,00 (8)

(16)

     

Mladší

36

8

90,00 (7)

(14)

28.9.2012

Okrskový ZPV

Vavřinec

Starší

6

2

72,20 (2)

(2)

     

Mladší

8

3

89,40 (3)

(3)

22.9.2012

ZPV

Sebranice

Starší

13

4

(4)

17

      Mladší 8 1 (1) 20
15.9.2012 Pohár SDH Sloup Sloup Starší 14 13 N (13) 8
      Mladší 19 7 24,56 (9) 12
2.9.2012 Pohár SDH Těchov Těchov Starší 13 5 16,65 (5) 60,13 (4) 16
      Mladší 13 7 44,66 (10) 79,39 (3) 14

 Okresní kolo Plamen 2013 –

 

Družstva 2011/2012

Datum

Soutěž

Místo

Kategorie

Družstev

Umístění

Čas

Štaf.
dvoj.

4x(60)100m

Štaf. CTIF 400m

OLM

25.8.2012 Pohár SDH Šošuvka Šošůvka Starší 9 6 N (9) 63,13 (3) 15
      Mladší 10 3 23,22 (4) 80,59 (4) 18
23.6.2012 Pohár SDH Senetářov Senetářov Starší 20 5 19,46 16
      Mladší 13 10 36,96 13
23.6.2012 Pohár SDH Ostrov Ostrov

Starší

13 10 29,37 11
     

Mladší

13

3

21,74 18
16.6.2012 Pohár SDH Rájec Rájec Starší 11 8 43,70 62,86 13
      Mladší 9 4 27,65 83,76 17
2.6.2012

Pohár SDH Šebetov

Šebetov

Starší

15

2

17,88 81,16 19
 

 

 

Mladší

11

7

22,38 122,65 15
26.5.2012

Pohár SDH Bořitov

Bořitov

Starší

16

5

21,84 62,34 50,10 16
 

 

 

Mladší

11

4

31,68 82,78 65,92   17
19.5.2012

Pohár starosty SDH Doubravice

Doubravice

Starší

24

5

21,97 44,66 86,87

16

 

 

 

Mladší

23

6

26,13 66,15 124,46

15

19.5.2012

Jarní kolo hry Plamen

Doubravice

Starší

34

3

21,97 44,66 86,87
 

 

 

Mladší

35

12

26,13 66,15 124,46
12.5.2012

Pohár SDH Vavřinec

Vavřinec

Starší

11

5

22,18

67,84

49,40

16

 

 

 

Mladší

10

2

22,52

82,53

75,40

19

5.5.2012

I. kolo PS

Petrovice

Muži

11

4

28,94

74,86

 

 

 

Muži st.

5

4

47,87

 

 

 

Ženy

3

3

33,93

 

 

 

Starší

4

3

51,23

 

 

 

Mladší

7

3

21,84

26.11.2011

Mikulášská soutěž

Doubravice

Starší

23

12

9

 

 

 

Mladší

24

7

14

8.10.2011

Podzimní kolo hry Plamen – ZPV

Ostrov

Starší

32

2

 

 

 

Mladší

32

28

 

Štafeta dvojic (do jarního kola)

Ostrov

Starší

32

1

0:52

 

 

 

Mladší

32

16

2:06

24.9.2011

Pohár SDH Sebranice

Sebranice

Starší

13

7

14

 

 

 

Mladší

12

6

15

17.9.2011

O pohár SDH Sloup – útok

Sloup

Starší

11

8

20,82

13

 

 

 

Mladší

14

12

41,69

9

 

O pohár SDH Sloup – štafeta

 

Starší

11

4

 

 

 

Mladší

14

10

 

 

Družstva 2010/2011

Datum Soutěž Místo Kategorie Družstev Umístění Čas
Čas
4x(60)100m
OLM
2.10.2010 ZPV okrsku Sloup Vavřinec mladší 6 5
      starší 6 2
16.10.2010 ZPV Plamen Karolín mladší 34 15
      starší 39 10
      dorostenci 2 2
      dorostenky 3 3
7.5.2011 Okrsková soutěž Petrovice mladší 6 3 29,55
      starší 5 4 27,11
      muži do 35 10 7 30,05 88,49
      muži nad 35 7 2 30,18
      ženy 4 4 29,55
14.5.2011 Pohár Vavřinec Vavřinec mladší 9 7 30,39 14
      starší 10 6 27,21 15
21.5.2011 Jarní kolo hry Plamen Doubravice mladší 19 14 36,28 8
      starší 27 10 22,41 11
4.6.2011 Okresní kolo dorostu Velké Opatovice dorostenci 2 1 N 77,95
      dorostenky 3 2 32,12 92,59
11.6.2011 Krajské kolo
dorostu
Přísnotice (BO) dorostenci 7 5 45,54 75,84
18.6.2011 Petrovické štafety 2011 Petrovice mladší 4 3 80,00 18
      starší 4 2 59,60 18
18.6.2011 Pohár starosty města Rájec Rájec mladší 10 5 28,91 16
      starší 9 6 31,03 15
19.6.2011 Pohár SDH Bořitov Bořitov mladší 7 4 32,54 74,10 17
      starší 5 3 29,86 51,04 18

 

 

 VÝSLEDKY
PLAMEN 2011/2012 (Okresní kolo)

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.